צרו קשרצרו קשר

אודות אתר "פלא גב"

מכיוון שכאבי גב הן בעיה רפואית קשה ורחבת היקף, הרגשנו שאין באינטרנט מקום שמרכז את כל הבעיות השונות וגם נותן תשובות ענייניות בתחום זה. לשם כך, הקמנו את אתר "פלא גב". האתר מספק מידע אודות כאבי גב, טיפולים בכאבי גב, טיפים ועוד... מטרת האתר היא שתוכלו לקבל מענה לשאלותיכם בכל תחום כאבי הגב מבלי להתבלבל יותר מדי, זאת תוך כדי סידור חכם של הדפים באתר ושימוש בשפה פשוטה וברורה כדי שיהיה קל להבין.

האתר אינו נפתח מטעם מרפאה פרטית, ואין לנו שום אינטרס להרוויח כסף על חשבונכם. זה בא לידי ביטוי בתוכן איכותי, אמין ומקצועי שבא לשרת אתכם, ולא אינטרסים אחרים. 

איך משתמשים באתר?

בדף הראשי של האתר ישנן קטגוריות שמכווינות אתכם לבעיות העיקריות שבגינן פונים גולשים לאתר. בעיות אלו תוכלו לראות גם בצד שמאל של דף זה אם אתם גולשים מהמחשב או בתחתית הדף אם אתם בסלולרי. קטגוריות אלו מספקות מידע כללי על בעיות הגב השונות. לאחר שנכנסתם לדף קטגוריה וקראתם, יופיעו בהמשך הכוונות למאמרים נוספים בכל הקשור לטיפולים ומידע נוסף ומפורט יותר. 

אם אני מעוניין להיעזר במומחים?

צוות אתר "פלא גב" כתב את המאמרים באתר על בסיס מחקר של מידע מקצועי ואמין, אך איננו מנהלים מרפאה פרטית לטיפול בכאבי גב. עם זאת, אנחנו נעזרים באנשי מקצוע במגוון תחומים ויכולים להפנות אתכם למומחה המתאים לפי צרכיכם. ניתן להשאיר פניה באתר וננסה לעזור לאתר עבורכם מומחה שיעזור לכם בהקלה על כאבי הגב, כרגע בעיקר בתחומי הטיפול האלטרנטיבי. 

מומחים המעוניינים לשתף איתנו פעולה ולכתוב לאתר מוזמנים ליצור איתנו קשר.

אנחנו מקווים שתמצאו את האתר "פלא גב" מועיל ומעשיר, ומאחלים לכם הרבה בריאות!

* חשוב להבהיר, אין הכתוב באתר משמש כתחליף לייעוץ רפואי. במידה ועדיין לא עשיתם זאת, אנא גשו לרופא.