צרו קשרצרו קשר

דיקור סיני לכאבי גב

"האם דיקור סיני יעיל בהפחתה של כאבי גב? האם זה בטוח?" זוהי שאלה שהרבה אנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים שואלים. והתשובה היא שדיקור סיני בהחלט יכול לעזור לכם להפחית את כאבי הגב שלכם כאשר הדיקור הסיני מבוצע על ידי מומחה ברפואה הסינית. מומלץ מאוד לפנות למרפאות המתמחות ברפואה הסינית כדי לנסות כמה טיפולים ולהרגיש בעצמכם אם הם עוזרים לכם לכאבי הגב או לא.

הכרה בדיקור הסיני כפיתרון

דיקור סיני היה חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית העתיקה כבר יותר מ-4000 שנה, אך היתרונות המדהימים של הדיקור הסיני התגלו למערב רק שנים רבות אחר כך ותהליך ההכרה בהצלחתה של הרפואה הזו היה איטי יותר. היום, כשאנשים יותר מודעים לטיפולים האלטרנטיביים, ומחפשים טיפולים חלופיים שלא כוללים תרופות ומשככי כאבים, הדיקור הסיני לכאבי גב משך את תשומת הלב. למרות זאת, באופן די מפתיע, אנשים רבים הסובלים מכאבים כרוניים במשך תקופה ארוכה, שומרים את הדיקור הסיני כ'מפלט אחרון'.

בעוד שתרופות שניתן לקנות ולהשתמש בקלות יכולות להציע הקלה בכאב, ההקלה היא זמנית ולא מטפלת בבעיה עצמה. יתרה מכך, שימוש בתרופות שרק 'מסתירות' את הכאב יכולות לגרום למטופל להמשיך לעשות פעולות שמזיקות לגוף שלו ועלולות להחריף את בעיות הגב בעתיד.

דיקור סיני יכול להיות פיתרון אלטרנטיבי מעולה לכאבי גב

השימוש בדיקור סיני, איך הוא עובד ואיך הוא יכול להועיל בהפחתה של כאבי גב נחקרו רבות על ידי מומחים בסין, ארצות הברית ומדינות נוספות. דיקור סיני משחרר את החסימה של האנרגיה (Qi) שנעה בגופכם דרך המערכות החיוניות כמו מערכת העצבית, מערכת הנשימה, מחזור הדם, השרירים ומערכת העיכול.

על פי מומחים וביניהם מומחים בארגון ה-NCCIH, דיקור סיני יכול להועיל בהפחתה של כאבי גב כרוניים, אוסטיאוארתריטיס, כאבי ברכיים ואפילו כאבי ראש ומיגרנות שהרפואה המערבית לא מצאה להם פיתרון יעיל עבור אנשים מסוימים. 

איך דיקור סיני עובד?

על פי ההסבר המדעי לדיקור סיני , המחטים שדוקרים את גופכם נוגעים באיזורים שונים במערכת העצבים ומגרים אותה, ובכך גורמים לשחרור של כימיקלים שמתפזרים במערכת השרירים, עמוד השדרה והמוח. כימיקלים אלו יכולים לשנות את הצורה בה אנו משדרים את תחושת הכאב לגוף שלנו ואף יכולים לשחרר הורמונים שמרגיעים את הגוף. כל זאת, עוזר לשיפור היכולת של הגוף להבריא, הן מבחינת הגוף והן מבחינת הנפש.

הסיבה העיקרית לשימוש בדיקור הסיני היא הפחתת כאב. מטופלים רבים משתמשים בדיקור הסיני כדי להפחית כאבי גב או צוואר, ובמקרים רבים מטופלים עושים זאת אחרי שניסו תרופות ללא הצלחה. רבים מהמטופלים מופתעים מהתוצאה של הטיפולים ורבים מתארים את הטיפולים כ'מאוד מתגמלים'. 

אנחנו יכולים להפנות אתכם למרפאות מעולות המטפלות בכאבי גב. השאירו פרטים בטופס המצורף ויחזרו אליכם במהרה. רק בריאות!