צרו קשרצרו קשר

חגורת גב

חגורת גב נקראת גם חגורה אורטופדית לגב, היא אביזר אורתופדי שימושי לאנשים הסובלים מבעיות גב ולאנשים בתהליך שיקום לאחר פציעה או החלמה. אביזר זה מומלץ על ידי רופאים במקרים שרוצים לזרז את תהליך ההחלמה אך יש כאלו שמשתמשים בו גם למטרות אחרות, למשל - באימונים בחדר כושר.

חגורות הגב מתמקדות בעיקר בגב התחתון, אך לא בהכרח. ישנן חגורות גב אשר מתחברות גם לאיזור הכתפיים והגב העליון לשיפור היציבה. חגורות גב עליון נחשבות לחגורות גב מבוקשות לא פחות, בגלל שהן מתאימות לאנשים רבים, גם אשר לא עברו פציעות ופשוט רוצים לשמור על אורח חיים וגוף בריא.

חגורות גב - מחיר

מחירן של חגורות הגב משתנה מאוד בין מוצר למוצר. דגמים שונים, חברות שונות ואופי שונה של שימוש במוצר גורמים לכך שיש יותר מדי סוגים וקשה לדעת מה מתאים לכם ומה היתרון בכל אחד מהם. ניתן למצוא חגורות גב במחיר של פחות מ-100 ש"ח, אך ברוב המקרים חגורות הגב הטובות עולות בין 250-500 ש"ח.

חגורת גב להריון

חגורות הגב מתאימות עבור כל אדם וגם עבור נשים בהריון ישנן חגורות גב המתאימות לצורת הגוף החדשה שלהן. חגורות אלו עובדות בצורה מותאמת לנשים בהריון. הן מרימות את הבטן מעט ומפעילות לחץ נגדי כדי שהכאב יופחת והגוף לא יכביד על האגן והירכיים. החגורות עשויות מחומרים נעימים והן לא נותנות תחושה מציקה במהלך היום. חגורות גב להריון מומלצות במיוחד עבור נשים הריוניות הסובלות מכאבי גב או כאלו שעומדות במשך זמן ממושך. 

חגורת גב לעקמת

חגורות הגב לא עובדות רק במקרים נקודתיים של פציעות וחבלות, אלא גם במקרים של עקמת. השימוש בחגורת גב לעקמת הוא בדרך כלל בהמלצת הרופא ועל פי הצורך. בדרך כלל משתמשים בחגורות גב לילדים בגילאים צעירים על מנת למנוע מהעקמת להחמיר בתהליך הגדילה. מדובר באמצעי חשוב ושימושי בטיפול בעקמת, בנוסף לטיפולים הפיזיותרפיים.