צרו קשרצרו קשר

מדרסים לכאבי גב

כאבי גב מלווים את רובינו במהלך היום כאשר לרוב זה נובע מהרמת משקלים כבדים, עמידה לא יציבה או לא נכונה, חבלות כאלו ואחרות, פריצות דיסק או סחוס פגוע ועוד. האבסורד הוא שברוב בעיות כאבי הגב לא מטפלים בגב עצמו כי הכאבים נגרמים כתוצאה מבעיה בחלק התחתון של הגוף, כלומר הרגליים בכלל או כפות הרגליים והברכיים בפרט שעובדים בצורה לא נכונה וכתוצאה מכך דווקא הגב הוא זה שמרגיש את הכאבים החזקים. באחוז גבוה מאוד מהמקרים, כאבי הגב נגרמים כתוצאה מעמידה לא יציבה מספיק או מהליכה לא נכונה, הפתרון הראשון הוא לשנות את זה אבל אחרי כל כך הרבה שנים שהתרגלנו ללכת או לעמוד בצורה מסוימת נוכל לשנות זאת עכשיו? כנראה שלא, אז מה שכן ניתן לעשות זה לעשות שימוש באמצעים רפואיים מתקדמים כאשר בראש הרשימה נמצא את המדרסים האורטופדיים שיכולים בהחלט לעשות עבורנו את העבודה.

כיצד המדרסים משפרים או מונעים את כאבי הגב?

כאשר אנחנו הולכים בצורה לא נכונה, עומדים בצורה עקומה או יושבים ישיבה מרובה אנחנו למעשה פוגעים בגב שלנו. על מנת לייצב את העמידה ולייצב את ההליכה שלנו הומצאו מדרסים אורטופדיים שלמעשה מאזנים אותנו וגורמים לנו לעמוד וללכת בצורה ישרה, מה שמונע במקרה הטוב ומפחית במקרה הפחות טוב את כאבי הגב שלנו. עבור חלקנו זה אולי ייראה מוזר שטיפול בכפות הרגליים מקרין על הכאבים בגב אבל מחקרים רבים מוכיחים שלכפות הרגליים וליכולת היציבה שלנו יש השפעה רחבה מאוד על כל הגוף ובדגש על הגב התחתון.

מה עושים מדרסים אורטופדים?

כיום בזכות העובדה שהעולם מתקדם הדרכים שבהן אנו הולכים סלולות ברובן וזו למעשה הסיבה כמעט העיקרית לבעיות הגב שלנו. הליכה על חול רך או דרך עפר עדיפה בהרבה לברכיים או לגב מאשר הליכה על כביש סלול או מדרכה חזקה, הזעזוע בכל צעד מורגש היטב בגב התחתון או בברכיים ולמעשה בכל צעד שאנחנו עושים אנחנו פוגעים בגוף שלנו עוד קצת עד שזה מגיע למצב של כאבים כרוניים ורציניים. המדרסים האורטופדיים למעשה מרככים את הצעד שלנו בכביש או במדרכה ומונעים את הזעזוע של כף הרגל שמקרין בשלב יותר מאוחר גם לשאר חלקי הגוף. המדרס האורטופדי חייב להיות כמובן מקצועי ועשוי מסיליקון כדי שנוכל להרגיש את הריכוך בכל צעד ושימוש קבוע במדרסים יכול למנוע מאיתנו כאבים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

חשוב להדגיש שהמדרסים האורטופדים לא נועדו רק לנעלי ספורט ולא נועדו רק למצבים שבהם אנחנו עוסקים בפעילות ספורטיבית, המדרסים יכולים לשמש אותנו גם בנעלי יציאה או נעלי עבודה ולא משנה אם אנחנו בעבודה או יוצאים לאירוע אנחנו יכולים לעשות בהם שימוש ולצאת נשכרים.

מדרסים בהתאמה אישית

אז אחרי שהבנו את החשיבות הגדולה של המדרסים האורטופדים נשאלת השאלה החשובה ביותר והיא איך בוחרים מדרסים? חשוב להדגיש שעבור כל אחד ואחת מאתינו יתאים מדרס אורטופדי אחר ולכן ההתאמה של המדרסים האורטופדים לרגל היא תהליך חשוב מאוד בדרך למניעת הכאבים. בהחלט יכול להיות מצב שהמדרסים האורטופדים של חברכם לא יתאים לכם במקרה הטוב ואף יעשה לכם נזק במקרה הגרוע יותר, לכן עליכם ללכת למכון מוסמך ומקצועי שיתאים עבורכם את המדרסים האורטופדים ולא לקחת סיכונים מיותרים.

מדרסים - מחיר

כיום ניתן לקבל מדרסים עם החזר מקופת חולים כללית ולכן גם המחיר לא אמור להוות עבורכם בעיה. המחיר המלא של מדרסים אורטופדים יכול להיות גבוה אולי אבל כאשר יש החזר מקופת החולים המחיר צונח בצורה משמעותית והופך להיות שווה לכל כיס. כמובן שאם נשים על המאזניים את הכאבים הכרוניים מול כל מחיר שבעולם אז הכאבים גוברים ואנחנו נשלם כל סכום שצריך אבל עצם הידיעה שאנחנו יודעים שאנחנו גם נשלם פחות וגם נשיג אמצעי רפואי שנסייע לנו במניעת כאבים גורמת לכך שכבר אין לנו ממש התלבטות. מדרסים רפואיים מותאמים אליכם יכולים לשנות לכם את החיים מהקצה אל הקצה ולא משנה אם מדובר בכאבים חזקים שמלווים אתכם בכל רגע במהלך היום או בכאבים שמופיעים רק לעיתים רחוקות.