צרו קשרצרו קשר

כיצד מדרסים יעזרו לכם להקלה בכאבי גב תחתון

סובלים מכאבי גב תכופים בפלג הגוף התחתון? זה הזמן לדעת הכול על מדרסי כף רגל  היכולים לסייע גם לכם בכל הנוגע להקלה על הכאב.

כאבי גב בפלג הגוף התחתון נחשבים לאחד מסוגי הכאב הנפוצים והשכיחים ביותר, כאשר רוב האנשים הסובלים מכאבי גב תכופים בפלג גופם התחתון, נוטלים משככי כאבים כאלו ואחרים על מנת להקל (ולו במעט) על הכאב העז התוקף אותם מעת לעת. הסיבות להופעתם של כאבים באזור הגב התחתון הן שונות ומגוונות והן קשורות בין היתר לעומס משקל הגוף על כפות הרגליים. לפיכך, אחת מהדרכים להקלה על כאבי הגב בפלג הגוף התחתון קשורה באופן ישיר למנח כפות הרגליים.

שימוש במדרסי כף רגל שהם למעשה אביזר ייעודי המוכנס לתוך הנעליים, יכול לסייע רבות לכל אותם אנשים הסובלים מכאבי גב בפלג גוף התחתון. מדרסים המיוצרים מחומרים פלסטיים וסיבי פחמן נועדו בין היתר לשנות את מנח כפות הרגליים ולייצר חלוקה שווה יותר של עומס משקל הגוף על כפות הרגליים. כפועל יוצא מכך, השימוש במדרסים משפר את הנוחות, מפחית את הכאב, סופג זעזועים שונים אותם כפות הרגליים חוות במהלך היומיום ואף משנה את היציבה. את המדרסים ניתן להתאים כיום לכל מבנה כף רגל ולכל סוגי הנעליים וזאת הודות למספר שיטות שונות לייצור מדרסים.

סוגי מדרסים

בשוק המדרסים תוכלו למצוא שני סוגי מדרסים עיקריים: מדרסי מדף ומדרסים אורטופדיים. ההבדל בין השניים טמון בחומרי הגלם השונים המשמשים לצורך ייצורם ובעובדה שאת מדרסי המדף ניתן לרכוש בגדלים שונים המותאמים לכם ואילו את המדרס האורטופדי ניתן לרכוש לאחר הליך התאמה פרטני המאפיין את מבנה כפות רגליו של האדם העתיד לעשות בהם שימוש.

יחד עם זאת, שני סוגי המדרסים הנ"ל, יכולים לסייע גם לכם בהקלה על כאבי הגב בפלג הגוף התחתון, וזאת הודות לעבודה שהמדרס עצמו תורם לייצוב כף הרגל ומשפיע על המנח הנכון של הברכיים, פרקי הירכיים והגב. שימוש יומיומי במדרסי כף רגל הינה פעולה המומלצת לכל אחד ואחת מביניכם הסובל מכאבי גב תכופים באזור הגב התחתון, כאשר את סוגי המדרסים השונים ניתן להתאים כיום לכל סוגי הנעליים ולכל מידת כף רגל. היוועצות מוקדמת עם אנשי מקצוע העוסקים בהתאמת מדרסים למבנה כפות הרגליים, תאפשר גם לכם ליהנות מהתאמה אופטימאלית של סוג המדרס המותאם ביותר עבורכם ולאורך זמן תאפשר גם לכם להקל על הכאבים המופיעים באזור הגב התחתון הודות לשימוש יומיומי וקבוע באותם מדרסים אשר הותאמו לכם.